חטיבת השקעות נדל"ן – מנטור קפיטל

Ro

En

Rus

עברית

בוא להשקיע איתנו!

חטיבת ההשקעות של מנטור קפיטל פועלת כ-13 שנה בכל מזרח אירופה.
במהלך השנים השקענו בפרוייקטים שונים, חברות ומכרזים ממשלתיים הן ברומניה והן במדינות האיזור.

אנו פועלים מתוך השקפה עסקית שמטרתה לאפשר למשקיעים פרטיים (קטנים ובינוניים), לקחת חלק בפרוייקטים גדולים בתחום הנדל"ן, תוך בחירה קפדנית בהשקעות איכותיות המנוהלות ומפוקחות ע"י מיטב המומחים ונושאות תשואה מובטחת. 

נסיוננו בתחום והכרת שוק הנדל"ן המקומי על רבדיו השונים למעלה מעשור, איפשר לנו ליצור תכנית השקעה אולטימטיבית עם תשואה ומובטחת וקבועה מראש למשקיע ובתקופות השקעה קצרות.

כחלק מחזון ההשקעה שלנו אנו יודעים שכל משקיע אינו מעוניין בהרפתקאות מיותרות ולכן פיתחנו מוצר פיננסי עם החזר השקעה ותשואה מובטחת!

 

מודל ההשקעה המובטחת של MCBA, שוזר בתוכו אלמנטים רבים של בחירת פרוייקטים באופן סלקטיבי, הליכי אבחון יסודיים תוך שילוב מודלים להערכת סיכונים, פיקוח ובקרה לכל אורך התהליך וכן קבלת ערבויות אפקטיביות להבטחת ההשקעה, כך שבתום תהליך הסינון נבחרים רק הפרוייקטים העומדים באמות מידה קפדניות. כל אלו מבטיחים, הלכה למעשה, את החזר ההשקעה והתשואה שנקבעה מראש במועד הקבוע.

אנחנו משקיעים ביחד איתך !

אנו בוטחים באופן מלא בכל פרויקט אשר מוצג לקבוצות המשקיעים שלנו! לפיכך כחלק מפילוסופית ההשקעה של קבוצת מנטור קפיטל, אנו נושאים במשותף בהשקעה הנדרשת ומשקיעים מהוננו האישי את הסכום הזהה לכל סכום אשר גויס ע"י המשקיעים.

בדרך זו של מעורבות מלאה כמשקיעים זהים לקבוצת השקעה אננו שותפים מלאים ביחד איתך ומחויבים ביחד להצלחת הפרויקט!

​​
צוות מומחי ההשקעות בנדל"ן של חברת מנטור קפיטל מונה מומחים בתחום מימון פרוייקטים, שיווק לקהל המקומי, ניהול פרוייקטים בנדל"ן, מומחי משפט ומיסוי מקומי ועוד. צוות זה מהווה כוועדה פנימית לבחינה ומיפוי של כל פרוייקט בטרם הוא מוצע לקבוצות המשקיעים הפרטיים בשיטת מודל ההשקעה המובטחת.

לאור מודל הסיכונים המיוחד שפיתחנו, הצלחה חלקית של הפרוייקט אינה תשפיע על החזר ההשקעה המובטח!

 

מהו מודל ההשקעה המובטחת של מנטור קפיטל?

 

מודל ההשקעה שפיתחנו מיועד למשקיע הפרטי, המעוניין לקחת חלק בקבוצת השקעה אקסלוסיבית פרטית, תוך מיקוד בהשקעה סולידית.
המודל מבוסס על תשואה שנתית מובטחת ומסלול השקעה פיננסי אטרקטיבי המייחד אותנו מחברות אחרות ומשקף מכלול של יתרונות רבים:

 • היכרות מעמיקה עם השוק שבו אנו בוחרים להשקיע, תוך קרבה גיאוגרפית על מנת לפקח באופן צמוד על כל פרוייקט.

 • אנו משקיעים רק בשוווקים בהם אנו פעילים באופן אקטיבי מזה שנים רבות, תוך היכרות קרובה עם קהל היעד, מערכת החוק והמיסוי באותו שוק.

 • הסכום שגוייס מושקע אך ורק בפרוייקט הייעודי שנבחר ולא מועבר לפרוייקטים אחרים.

 • בחירת פרוייקטים סלקטיבית עם תכנית פיננסית מוגדרת שמאפשרת החזר השקעה ותשואה לפני סיום הפרוייקט

 • השקעות קצרות טווח – 36-60 חודשים

 • ידע שוק נרחב ונסיון כביר בשוק המקומי למטרות ניתוחי שוק והקטנת סיכונים

 • מודל ייחודי של החזר השקעה מובטח למשקיעים

 • כספי המשקיעים נמצאים לאורך כל ההליך תחת פיקוח מלא של נאמן עפ"י חוק.

 • שקיפות מלאה בתהליך ודיווחים שוטפים בכל רבעון

 • שעבוד נכסים מלא וערבויות לטובת המשקיע

 • התחייבות חוזית להחזרת כספי המשקיע לפני כל חלוקת רווחים לחברת הניהול או ליזם.


 "לאורך שנים, השקעות בנדל"ן היו הבטוחות והמשתלמות ביותר. השקעות המשלבות בתוכן תשואות גבוהות ונכס לבטחון והבטחת ההשקעה, אך עם זאת, השוק היה "סגור" ואיפשר רק למשקיעים גדולים, קרנות השקעה וחברות ענק להנות מרווחים יציבים ולטווח ארוך.

חברות בורסאיות מורגלות בלקיחת סיכונים כאשר מדובר בכספי הציבור, ורבות מהן נהגו בחוסר אחריות ובקלות ראש תוך בחירת פרוייקטים בסיכון גבוה והשענות על תכנית עסקית לא הגיונית.
עבור המשקיע הפרטי המשקיע את חסכונותיו כל השקעה חייבת להיבחן בכובד ראש ולכן פיתחנו את מודל ההשקעה הייחודי המאפשר תשואה מוגדרת, ברורה והגיונית תוך מתן בטחונות לכל משקיע.


אנו פועלים מתוך השקפה עסקית שמטרתה לאפשר למשקיעים פרטיים (קטנים ובינוניים) לקחת חלק בפרוייקטים גדולים בתחום הנדל"ן ובהשקעות איכותיות, אך עם זאת אנו מאמינים שמשקיע אינו מעוניין בהרפתקאות מיותרות.
נקודת המוצא שלי ושל וועדת ההשקעות של מנטור קפיטל, מושתתת על הקטנת סיכון, שקיפות מלאה, ניהול כספים ע"י נאמן ובחירה בפרוייקטים מעולים מתוך היכרות אמיתית עם השוק שבו אנו פעילים, בהצלחה מרובה למעלה מעשור"

אלון פלד
נשיא ומייסד - מנטור קפיטל

MCBA אינה מוכרת השקעות נדל”ן או השתתפות השתתפות בהן ואין באמור לעיל משום הצעה או הזמנה להשקעה כלשהי, אלא הצגה כללית של אפשרות הצטרפות למאגר המשקיעים של MCBA. כל האמור הינו בכפוף לתקנון וכללי החברה, המפורטים באתר החברה ובמשרדיה. מודגש כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה ו/או החזר קרן. MCBA אינה אחראית או ערבה בשום צורה שהיא להחזר הקרן למשקיעים ו/או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות.